Закрити
Немає облікового запису - зареєструйтесь
Забули пароль?
Закрити

Закрити
ЯКИМИ Ж БУДУТЬ ВЕСІЛЬНІ ТРЕНДИ В 2021?

ЯКИМИ Ж БУДУТЬ ВЕСІЛЬНІ ТРЕНДИ В 2021?

Автор: Виктория Дата: 23.03.2021 Переглядів: 438 Коментарі: 0

Весільні тренди 2021: формат, традиції, організація

Перш, ніж ви почнете формувати вигляд свого торжества, вибираючи оформлення залу на весілля, одяг і аксесуари, варто визначитися з форматом і стилем свята. 2021 рік принесе молодим повернення до традиційних заходів і справжніх цінностей.

Стиль весілля 2021:

Останнім часом західні експерти все частіше говорять про те, що вибір конкретної тематики і стилю для свята сягає в минуле. Замість цього в моду повертаються класичні весілля, прикрашені текстилем, флористикою і красивим посудом. Власне, оформлення повинно бути урочистим і гармонійним, а все інше не має значення.

В цей же час на перший план виходять традиції - чуттєва церемонія, танець з батьками, мови подяки гостям.

Єдиним стилем, який не втрачає позицій, а лише стає все більш актуальним, є екологічність. Еко-весілля вимагає від молодих пошуку розумних альтернатив декору, традицій, розваг, які можуть нашкодити природі. Мова про свято без пластику, заміні паперових конфетті на виготовлені з листя і пелюсток, мінімізація флористики у вигляді зрізаних рослин і використання в оформленні весілля 2021 квітів в горщиках, навколишнього, живої природи - дерев, кущів без шкоди для них і т.д.